Warning: Creating default object from empty value in /projekt/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 28

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /projekt/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /projekt/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /projekt/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Programy FK - O4BC - Księgowość Dla Firm

Programy FK

Menu

PROGRAMY, NA KTÓRYCH PRACUJEMY

Usługi wykonujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania informatyczne oraz zapewniamy nadzór nad wszelkimi operacjami finansowo-księgowymi zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Księgi rachunkowe prowadzimy w programie finansowo-księgowym RAKS SQL, WA-PRO, COMARCH OPTIMA, SAGE SYMFONIA oraz indywidualnie pisanych przez firmy informatyczne programach, dedykowanych  konkretnym klientom.

Raks SQL

To kompletny system księgowy do prowadzenia pełnej księgowości firm prywatnych, państwowych, spółdzielni, fundacji i organizacji non profit. Zapewnia realizację wszystkich operacji księgowych: od stworzenia planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez rozrachunki i rozliczenia, po automatyczne sporządzanie pełnej tabeli bilansowej oraz rachunku zysków i strat, deklaracji oraz dodatkowych raportów.

WA-PRO

Systemy WAPRO ERP dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz.

Comarch Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży Comarch ERP Optima obsługuje wszystkie formy księgowości - od ryczałtu i książki przychodów i rozchodów, aż po pełną księgowość, zwaną księgowością kontową.

Buchalter

BUCHALTER II jest przeznaczony do obsługi firm prowadzących dokumentację księgową w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, płatników podatku od towarów i usług (VAT), podatników podatku dochodowego w formie ryczałtu, podatników VAT, którzy są zobowiązani do rejestracji sprzedaży detalicznej za pomocą urządzeń fiskalnych.

Sage Symfonia

Firma obecna na 6 kontynentach w 23 krajach. Jest liderem na rynku wśród dostawców aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorców w Polsce. Jest najbardziej rozpoznawalną marką na rynku programów rachunkowo-księgowych.