Warning: Creating default object from empty value in /projekt/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 28

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /projekt/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /projekt/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /projekt/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Blog- O4BC- Zarządzanie Kadrami- outsourcing HR - Białystok

Zarządzanie Kadrami- outsourcing HR

Zarządzanie Kadrami- outsourcing HR – Białystok

Doświadczeni pracownicy bezcennym kapitałem firmy.

W dzisiejszej gospodarce coraz większą wartość poszczególnych przedsiębiorstw stanowią : wiedza, doświadczenie, umiejętności kreatywność i inteligencja pracowników.

Doświadczeni i kompetentni pracownicy przyczyniają się do rozwoju organizacji, w dużej mierze to dzięki nim przedsiębiorstwa, w których pracują mają większe szanse na odniesienie sukcesu.

Nowoczesne firmy, są firmami uczącymi się, które tworzą warunki sprzyjające rozwojowi indywidualnemu oraz grupowemu.

Przedsiębiorstwa uczące się to takie, w których pracownicy są najistotniejszą niematerialną wartością, w takich firmach pracownicy są wysoko wykwalifikowani, trudno ich zastąpić, nieustannie się dokształcają i są należycie wynagradzani.

Zarządzanie kadrami w nowoczesnym wydaniu to w dużej mierze współtworzenie wraz z pracownikami ich ścieżek kariery, ustalanie planów rocznych, poszukiwanie najwłaściwszej drogi rozwoju, która pozwoli pracownikowi na wykorzystanie swojej wiedzy a także najlepsze wykorzystanie indywidualnego potencjału. Ścieżki rozwoju ustalane przy uwzględnieniu osobistych aspiracji i zainteresowań pracowników przynoszą korzyści dla całej organizacji, a pracodawcy pozwala na zatrzymanie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

Plany roczne, ścieżki kariery

Profesjonalne zarządzanie kadrami

Wszyscy pracownicy powinni znać strategię, wizję i misję firmy i rozumieć swoją rolę w jej współrealizowaniu.

Pracownicy muszą wiedzieć czego się od nich oczekuje, co powinni osiągnąć czy zrealizować i na jakim poziomie oraz czego mogą oczekiwać, jeśli zrealizują wyznaczone cele.

Ambitnie wyznaczone cele motywują pracowników do rozwoju, dokształcania, poniekąd bycia inspiracją dla pozostałych współpracowników.

Nie wiesz od czego zacząć, potrzebujesz pomocy w opracowaniu systemu motywowania, oceniania, rozwoju i wynagradzania Twoich pracowników?

Dobrze się składa, jesteśmy firmą zajmującą się zarządzaniem kadrami. Doradztwo HR to jedna ze świadczonych przez nas usług.

Pomożemy Ci opracować skuteczny system motywowania oraz rozwoju Twojej kadry.

Dzięki temu Twoi pracownicy poczują się ważni i docenieni, już nie będą żyli i pracowali w nieświadomości czy i na co oraz kiedy mogą liczyć pozostając w Twojej firmie. Takie doinformowanie pracowników wpływa bardzo pozytywnie na ich zaangażowanie, przywiązanie do firmy a także szeroko rozumianą wydajność.

 Zapraszamy do współpracy. Outsource HR- Białystok.